Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 652 400 € 5 230 € / sq.m.
  • Area: 507 sq.m.
  • Plot Area: 1421 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
648 900 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
820 000 € 7 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 353 900 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 1112 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
938 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 480 700 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 680 sq.m.
  • Plot Area: 1895 sq.m.
  • Bedrooms: 6