Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
575 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2