Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
61 600 € 210 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
223 600 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
438 300 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
157 500 € 700 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
295 500 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Plot Area: 29800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
260 600 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 11600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
219 100 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3