Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 863 200 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 123 700 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
651 600 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 556 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 129 400 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
605 100 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
169 200 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
286 400 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 2