Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 €
  • Plot Area: 441 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
515 000 €
  • Plot Area: 517 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 950 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
570 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
530 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 450 000 € 7 590 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1357 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 400 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 647 sq.m.
  • Plot Area: 1204 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 700 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 700 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3