Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
290 800 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 309 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 454 500 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 599 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 199 900 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 152 700 € 5 150 € / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 537 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 274 100 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
925 100 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 247 100 € 6 640 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
5 236 200 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
2 269 000 € 8 470 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 1265 sq.m.
  • Bedrooms: 5