Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
174 182 000 ₽ 348 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
15 311 000 ₽ 215 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Plot Area: 38 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
15 403 000 ₽ 169 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
8 118 000 ₽ 150 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
8 631 000 ₽ 159 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
16 955 000 ₽ 199 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
16 030 000 ₽ 167 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
14 170 000 ₽ 177 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
16 852 000 ₽ 145 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
22 812 000 ₽ 219 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
15 311 000 ₽ 157 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2