Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
11 000 000 € 13 750 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
280 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
149 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
139 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
179 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
220 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
930 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Plot Area: 567 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
172 900 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 750 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
450 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4