Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 415 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1527 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 067 700 € 8 030 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 038 200 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 873 100 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 713 800 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 533 900 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1310 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
17 698 500 € 10 570 € / sq.m.
  • Area: 1674 sq.m.
  • Plot Area: 6847 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
17 698 500 € 19 010 € / sq.m.
  • Area: 931 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
26 547 800 € 10 610 € / sq.m.
  • Area: 2502 sq.m.
  • Plot Area: 8778 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
855 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
707 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1852 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
660 700 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 395 sq.m.
  • Plot Area: 504 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 297 900 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
671 400 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 595 800 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3547 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
230 100 € 2 990 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2