Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
540 000 € 4 150 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 911 300 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 1232 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 391 600 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
899 000 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
58 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
105 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4