Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 547 600 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 1060 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 400 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 258 100 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
430 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 399 800 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 5267 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6