Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 281 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 339 200 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 281 000 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 281 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 624 500 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 717 sq.m.
  • Plot Area: 1646 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
174 700 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 541 600 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 4085 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 6 990 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 599 800 € 8 980 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1045 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 928 800 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 1085 sq.m.
  • Plot Area: 3925 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
2 736 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 595 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 678 400 € 6 710 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1589 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 950 500 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4