Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 950 000 € 6 010 € / sq.m.
  • Area: 1156 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
5 475 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 1178 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
  • Rooms: 7
For Sale
235 000 € 1 960 € / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
300 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 6
For Sale
500 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 150 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5