Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 717 600 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 630 300 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
815 200 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 736 600 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 595 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 678 400 € 6 710 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 1589 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 950 500 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
184 700 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
689 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
701 200 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6