Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 6
For Sale
500 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 150 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
410 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
445 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
210 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 700 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 354 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
299 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
990 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 475 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3