Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 073 600 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 630 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 687 700 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 163 900 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 797 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 793 400 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 1038 sq.m.
  • Plot Area: 1605 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
919 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 666 300 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 507 300 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
436 300 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3