Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 191 600 € 10 600 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
202 900 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 619 100 € 7 080 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 365 600 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 453 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 132 600 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 842 sq.m.
  • Plot Area: 2263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 5 770 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 153100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 050 100 € 6 780 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 156700 sq.m.
  • Bedrooms: 5