Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
21 883 000 ₽ 145 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
20 060 000 ₽ 148 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
39 077 000 ₽ 260 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
42 116 000 ₽ 191 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
19 191 000 ₽ 161 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
50 192 000 ₽ 251 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
22 578 000 ₽ 75 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
58 181 000 ₽ 193 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
13 894 000 ₽ 95 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
12 157 000 ₽ 135 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
54 708 000 ₽ 367 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 709 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
112 889 000 ₽ 322 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
212 753 000 ₽ 622 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 1555 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
37 910 000 ₽ 324 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2