Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
174 700 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 541 600 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 4085 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
173 500 € 680 € / sq.m.
  • Area: 254 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 096 100 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 287 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 281 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
174 700 € 1 750 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
541 500 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 6740 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
174 700 € 620 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
184 700 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 681 400 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 963 400 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 6