Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 100 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 598 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 450 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 1285 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 200 000 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 957 sq.m.
  • Plot Area: 1484 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 8 500 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1114 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 090 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 500 000 € 8 130 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 300 000 € 7 660 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 1072 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 270 € / sq.m.
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 300 000 € 10 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 648 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 9
For Sale
1 590 000 € 13 360 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 990 000 € 6 570 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 1919 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 302 sq.m.
  • Plot Area: 10222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 990 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5