Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
5 840 500 € 8 340 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 061 900 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 775 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 775 700 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 878 sq.m.
  • Plot Area: 2069 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 943 900 € 5 510 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 032 400 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1075 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 056 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 574 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
470 800 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
468 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 416 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
412 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
471 900 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 391 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
578 200 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
448 400 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
939 100 € 4 270 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 995 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
790 500 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 436 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 890 800 € 7 770 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 1608 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
690 200 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4