Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
116 291 000 ₽ 232 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
232 583 000 ₽ 258 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
66 741 000 ₽ 190 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
302 863 000 ₽ 390 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 776 sq.m.
  • Plot Area: 8230 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
505 109 000 ₽ 517 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 976 sq.m.
  • Plot Area: 2560 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
75 842 000 ₽ 139 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 542 sq.m.
  • Plot Area: 1806 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
199 718 000 ₽ 323 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 618 sq.m.
  • Plot Area: 1199 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
702 804 000 ₽ 644 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 1091 sq.m.
  • Plot Area: 6210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
556 176 000 ₽ 911 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
54 101 000 ₽ 180 300 ₽ / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3