Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 207 300 € 14 020 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
675 500 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
257 100 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
642 800 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
442 500 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3