Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
174 700 € 620 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 822 500 € 10 780 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 2244 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
873 400 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 979 700 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 1347 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 279 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 402 400 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
390 300 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 688 000 € 5 350 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
279 100 € 2 660 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 327 sq.m.
  • Bedrooms: 3