Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
11 799 000 € 7 870 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 3158 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
12 860 900 € 10 540 € / sq.m.
  • Area: 1220 sq.m.
  • Plot Area: 4600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
162 800 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
25 367 900 € 10 410 € / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
660 700 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
584 100 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 436 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
312 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
448 400 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
690 200 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
719 700 € 2 060 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
755 100 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
442 500 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 061 900 € 3 220 € / sq.m.

Fabulous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 528 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
938 000 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 356 900 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1086 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
820 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4