Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
282 800 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
164 500 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 600 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1595 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 110 300 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
349 400 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
566 800 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5