Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
22 578 000 ₽ 237 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
425 506 000 ₽ 495 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 859 sq.m.
  • Plot Area: 4828 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
112 455 000 ₽ 266 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 1041 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
147 190 000 ₽ 350 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
334 326 000 ₽ 327 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 1020 sq.m.
  • Plot Area: 10200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
86 838 000 ₽ 217 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
160 650 000 ₽ 535 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
182 360 000 ₽ 393 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
161 084 000 ₽ 1 006 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
104 206 000 ₽ 369 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4