Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
239 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
499 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 050 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
149 900 € 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
1 650 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2314 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1534 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 320 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 551 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 600 000 € 18 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
525 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
675 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 351 sq.m.
  • Plot Area: 865 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
740 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 844 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4