Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
227 200 € 3 340 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
175 100 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
132 500 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 500 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
182 200 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
188 500 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
213 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
117 100 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
254 400 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 26 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
177 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 19 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3