Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 300 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 711 sq.m.
  • Plot Area: 1735 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
998 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
990 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
999 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
675 000 € 1 910 € / sq.m.

Fabulous villa, Cala Vadella, Balearic Islands, Spain

Cala Vadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 354 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
7 950 000 € 7 360 € / sq.m.
  • Area: 1080 sq.m.
  • Plot Area: 5108 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
294 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 354 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
669 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
245 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
233 800 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
780 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
669 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
264 800 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3