Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
27 641 000 ₽ 167 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 64 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
29 696 000 ₽ 167 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 14 sq.m.
  • Bedrooms: 3