Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
803 500 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 754 100 € 13 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 455 600 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
634 700 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 748 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 668 200 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 404 800 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 921 sq.m.
  • Plot Area: 5260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 805 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 374 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.