Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
6 399 800 € 24 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 258 100 € 6 520 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 723 500 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
9 308 800 € 9 310 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 338 100 € 6 430 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 472 400 € 17 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 512 700 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 490 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 803 600 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 036 300 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
8 145 200 € 8 560 € / sq.m.
  • Area: 951 sq.m.
  • Plot Area: 1189 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9