Compare properties

Real Estate in Catalunya

Found 7633 listings:
For Sale
2 677 000 € 6 740 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 2311 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
838 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 324 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 920 400 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2145 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 560 600 € 7 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
919 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 772 000 € 8 090 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
721 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 975 000 €

Villa, Begur, Catalunya, Spain

Begur, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 130 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 6 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
830 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 231 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4