Compare properties

Real Estate in Valenciana

Found 13780 listings:
For Sale
239 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 173 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
188 300 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
139 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
129 900 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
134 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 68 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3