Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
129 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
295 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 13000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
238 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
139 900 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3