Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 008 700 € 4 930 € / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 3655 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
289 100 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
218 300 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
102 900 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
5 191 600 € 10 600 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 13680 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 365 600 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 453 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 132 600 € 6 100 € / sq.m.
  • Area: 842 sq.m.
  • Plot Area: 2263 sq.m.
  • Bedrooms: 4