Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
239 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
499 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
790 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 672 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2314 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1534 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
350 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
430 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 1081 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2