Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
968 000 € 4 300 € / sq.ft.
  • Area: 225 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
981 000 € 4 360 € / sq.ft.
  • Area: 225 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
886 000 € 3 940 € / sq.ft.
  • Area: 225 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
872 000 € 3 880 € / sq.ft.
  • Area: 225 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 3 950 € / sq.ft.
  • Area: 252 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
668 000 € 4 280 € / sq.ft.
  • Area: 156 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3