Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
927 000 € 4 500 € / sq.ft.
  • Area: 206 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
804 000 € 3 540 € / sq.ft.
  • Area: 227 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
954 000 € 3 730 € / sq.ft.
  • Area: 256 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
900 000 € 3 160 € / sq.ft.
  • Area: 285 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
872 000 € 7 650 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 7 260 € / sq.ft.
  • Area: 124 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
614 000 € 3 000 € / sq.ft.
  • Area: 205 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
818 000 € 2 770 € / sq.ft.
  • Area: 295 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
791 000 € 3 660 € / sq.ft.
  • Area: 216 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
981 000 € 5 190 € / sq.ft.
  • Area: 189 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4