Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
409 000 € 3 970 € / sq.ft.
  • Area: 103 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
927 000 € 5 150 € / sq.ft.
  • Area: 180 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
981 000 € 5 270 € / sq.ft.
  • Area: 186 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
559 000 € 4 860 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
627 000 € 5 180 € / sq.ft.
  • Area: 121 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
477 000 € 2 370 € / sq.ft.
  • Area: 201 sq.ft.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4