Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
682 000 € 6 750 € / sq.ft.
  • Area: 101 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
981 000 € 6 860 € / sq.ft.
  • Area: 143 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
796 000 € 6 980 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
518 000 € 4 020 € / sq.ft.
  • Area: 129 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 4 410 € / sq.ft.
  • Area: 170 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 3 900 € / sq.ft.
  • Area: 182 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 3 700 € / sq.ft.
  • Area: 155 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
436 000 € 3 570 € / sq.ft.
  • Area: 122 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3