Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
736 000 € 6 630 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 3 740 € / sq.ft.
  • Area: 124 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
736 000 € 3 760 € / sq.ft.
  • Area: 196 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
382 000 € 3 780 € / sq.ft.
  • Area: 101 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 3 210 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 5 730 € / sq.ft.
  • Area: 100 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
559 000 € 4 440 € / sq.ft.
  • Area: 126 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3