Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
573 000 € 3 720 € / sq.ft.
  • Area: 154 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
396 000 € 3 770 € / sq.ft.
  • Area: 105 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
464 000 € 4 300 € / sq.ft.
  • Area: 108 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 3 570 € / sq.ft.
  • Area: 122 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
396 000 € 3 360 € / sq.ft.
  • Area: 118 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3