Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
491 000 € 3 580 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
586 000 € 5 010 € / sq.ft.
  • Area: 117 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
872 000 € 5 420 € / sq.ft.
  • Area: 161 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 4 090 € / sq.ft.
  • Area: 140 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 5 140 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
954 000 € 9 000 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2