Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
614 000 € 5 740 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 6 090 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 5 450 € / sq.ft.
  • Area: 110 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
477 000 € 4 040 € / sq.ft.
  • Area: 118 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
457 000 € 4 310 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
763 000 € 6 810 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2