Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
927 000 € 6 350 € / sq.ft.
  • Area: 146 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
709 000 € 7 020 € / sq.ft.
  • Area: 101 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
954 000 € 9 170 € / sq.ft.
  • Area: 104 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
791 000 € 6 700 € / sq.ft.
  • Area: 118 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
804 000 € 6 990 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
981 000 € 6 410 € / sq.ft.
  • Area: 153 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
654 000 € 6 290 € / sq.ft.
  • Area: 104 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
913 000 € 6 620 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3