Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
750 000 € 4 690 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
675 000 € 4 960 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
329 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 7 640 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 855 000 € 14 050 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
323 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 91 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
380 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 8 800 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 500 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 348 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
470 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
300 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
370 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 580 000 € 10 260 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
410 000 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
370 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.