Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
1 500 000 € 11 360 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 7 800 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 6 340 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
700 000 € 4 730 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 250 000 € 9 770 € / sq.m.
  • Area: 128 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 100 000 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.