Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
294 100 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
358 700 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
358 700 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
352 900 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 213 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
688 100 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2132 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
352 900 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 296 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
793 900 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 491 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
294 100 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 252 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
8 233 400 € 7 420 € / sq.m.
  • Area: 1110 sq.m.
  • Plot Area: 1796 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
623 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 999 300 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 881 sq.m.
  • Bedrooms: 6